Ahoj,

volám sa Martina a teraz aj s mojou rodinou bývame na východnom Slovensku. Iste ich budeš mať možnosť spoznať prostredníctvom tejto stránky.

Ak Ťa hneď v úvode zaujali pohybujúce sa obrázky...od maľovania dvoma kraťúchmi až po......Tak to je môj pracovný kútik, z ktorého sa prihováram všetkým návštevníkom handmade by Martina a jeho postupné premeny. Ešte stále nie je hotový a podľa toho koľko ja chcem toho za každý deň stihnúť ani tak rýchlo nebude. :)

Mám rada hádam všetky ručné práce, okrem štrikovania. To neviem a zatiaľ ani na mňa neprišla nejaká múza naučiť sa to. Veľmi rada skúšam všetky nové veci, ktoré sa mi nie vždy vydaria. Som večne s niečím nespokojná, tak to čo vyrobím, prerábam, alebo vyrábam niečo nové a nové, no vždy sa snažím, aby to bolo krajšie a krajšie. Najviac som podľahla háčkovaniu a moje výrobky aj predávam. Mám nato založenú sesterskú web stránku ciapky.rassi.sk

Dosť často som nespokojná aj s touto web stránkou, ktorej som od základu jej autorom. Tak ak Ti niečo nebude technicky fungovať vieš kde reklamovať.

Pri tvorení si odýchnem a prídem na nové myšlienky, ale aj šikovne tak trávim čas s mojimi deťmi.

Ak Ťa niektorý z  mojich výrobkov zaujme a bol by záujem, napíš mi na mail: martinanet @ rassi.sk (píš všetko spolu)

Budem rada ak neostaneš iba ako pasívny pozorovateľ tejto stránky a napíšeš nejaký koment. Kladný poteší a hádam mi aj dodá viac sebavedomia. Oprávnený, záporný posunie dopredu a budem sa ešte viac snažiť.

Ak Ťa táto stránka inšpiruje, pomôže, poradí, ukáže... bude mi cťou, aspoň na chvíľu, byť vo Tvojich myšlienkach.

s pozdravom Martina

 

 

 

 

 

 

 

_________________

Ak Ťa niektorý z  mojich výrobkov zaujme a bol by záujem, napíš mi na mail: martina @ rassi.sk

(píš všetko spolu)

_________________

Archív stránky...

2013

~február

~január

.........................

2012

~december

~november

~október

~september

_________________

web dizajn Martina Rášši 2013