~27.10.2012

Výbavička do postieľky.

Trochu som sa vrátila v čase... No trochu, o trochu viac ako trochu o nejakých 28 rokov a nie že by som si uvedomila ako rýchlo som vyrástla, ale zaspomínala som si, ako som doma mamke rozstrihala skoro novú záclonu, len preto, aby som si sfercovala v družstevnej, opustenej pivnici na uhlie, medzi prachom, pavúkmi a mačkami svadobné šaty pre moju bábiku. A samozrejme aj na ten krik, ktorý som si potom musela vypočuť. Dúfam, že ja sa takého nič nedožijem a naša Saška ma takto "milo" neprekvapí nikdy. Veď bude sa mať s čím hrať.

 

 

 

 

~25.10.2012

Háčkovaná súpravička pre dievčatko

Táto súpravička je už zadaná, ale ak sa Vám páči, rada Vám takú urobím, ale pokojne aj v inej farbe. Ale pokojne aj iné čiapky či súpravičky. Celú moju ponuku môžete nájsť na stránke www.ciapky.rassi.sk

 

 

 

 

 

~21.10.2012

Háčkované bábiky

Asi už všetci viete, že mám ešte jednu web stránku. Áno, áno som jedna z mnohých mamičiek na MD, ktorá prepadla háčkovacej výšni.Väčšina stránok je na sociálnej sieti a ako svoju titulnú fotku majú množstvo čiapok pokope, alebo zozoomovaný vzor, svojich dielok. Ja som chcela byť tak trochu iná, dosť že som premenovala podľa trendu túto stránku a tak som si uháčkovala svojho maskota. Volá sa samozrejme po mne, aj keď to nie je tri x najkrajšie meno, ale čo už keď mi sestra také vybrala, Martina.

 

 

 

 

Ku môjmu maskotovi sa hneď pridružila na objednávku aj druhá slečna, tento krát BARBORKA po svojej majiteľke,

ktorá ju dostane na Vianoce.

 

 

 

~20.10.2012

Klobúčik a vrecúško

Aby sme tak trochu ladili aj vo škôlke, urobila som našej slečne vrecúško na náhradne oblečenie do škôlkarskej skrinky a niečo na ozdobu hlavy.

 

 

 

~10.10.2012

Plnené Tortilly, alebo rýchla večera od manžela

Katastrofa sa aj priznať..., ale ja varenú zeleninu fakt moc nemusím, no toto som zjedla a dokonca aj zelenú fazuľku a chutilo. No a manžel tortilly naplnil tak, že na masle udusil zeleninku, už spomínanú zelenú fazuľku, kukuricu, brokolicu, paradajky, papriku. Urobil pác s oleja, grilovacieho korenia, cesnaku a citrónovej šťavy a potom mäsko urestoval.   Zmiešal so zeleninou a jogurtovou nátierkou. Naplnil pšenično-paradajkové tortilly, ktoré pred tým nahrial. A potom sme už jedli. Ak si túto večeru, dáte aj Vy, tak Vám prajem dobrú chuť.

Martina

 

 

 

~01.10.2012

Dievčatko v klobúčiku.

Tento vankúšik je našej Sašky, ale inšpirovala som sa na nete. Toto staré, ale známe a stále záhadné dievčatko je veľmi pekná dekorácia, ktorá sa dá mnohorako využiť...

 

...na oblečenie, vankúšiky, tašky, prikrývky na vyšívanie, kreslenie, alebo len ako bábika

 

predlohy:

_________________

Ak Ťa niektorý z  mojich výrobkov zaujme a bol by záujem, napíš mi na mail: martina @ rassi.sk

(píš všetko spolu)

_________________

Archív stránky...

2013

~február

~január

.........................

2012

~december

~november

...október

~september

_________________

web dizajn Martina Rášši 2013